Jetus katinas

Kategorija
Katės
Apie gyvūną

Tai kas Jums trukdo?Kad baikštus??Nu ir kas?! Kai kurie atvažiuoja ir sako „O mums nesvarbu ar meilus, ar nemeilus, mes jau turėję laukinį ir prisijaukinę ir žinom, kad paskui jau ir atsigint neina, sekioja iš paskos kaip šuniukas virvute pririštas, imsit tą kuris patiks! Pripras kaip visi pripranta“ Tai su tokiais lengva, jie jau turi praktikos, jau žino ir nieko įrodinėt nereikia.
Šiam katinukui tokio žmogaus reikia. Nuostabus juk, ar ne?Metų dar biškį neturintis, vasaros praeitos gimimo. Nuostabaus stoto, sudėjimo, rainumo, formos, jetus, negaliu atsižiūrėt kokio grožio stambus, aukštas, o dar juk jauniklis, dar sustambės, o kol sustambės tai ir pripras. Jūs sodybos neturit, ar ką?Na, juk gal Jūs tada turit, žinot kaip žiūrėsis visiems ant pavydo ir ant vejos Jūsų ką tik nupjautos ir kliombų pakrašty ir kai sode obely?Juk grožis laukinis, jetus jetus.
Tai dabar ranka nepriliečiamas, bet va, su plunksnele galim visai arti prieiti žaidžiant ir dėmesį atitraukiant nuo savęs, nes jau toks žvitrus, toks medžiotojas!

Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…