Jonas, Kristina, Jogaila ir Juozukas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Kaaaip gerai sukaltas skelbimas!:)
Buvę nelabai kam įdomūs, o dabar, va – Jonas, Kristina, Jogaila ir Juozukas;)Čiupkit, nesigailėsit!;)Globėja Paulė čia pasistengė:)
 
Jonas – pats žaismingiausias iš visos savo šeimos. Visi žaisliukai, kuriuos nupirksite bus mylimi. O ir kitiems namuose esantiems daiktams bus atrasta nauja – žaidimų funkcija. Užaugęs norėtų būti floristu, nes augalai – įdomiausias (ir skaniausias!) dalykas. Viskas nuo smilgų iki sukulentų bus pagarauta:) Dar prisibijo žmogaus priėjimo prie jo, tačiau kuomet miega ir nebebijo, ne tik rąžosi iš pasitenkimo paglosčius, bet ir užmurkia. Kartais naktimis užmiršta, jog jam nebereikia jaudintis dėl rytojaus, ir eina skaičiuoti butelius depozite:)
Kristina – buvo sunkiausiai pagaunama iš šeimynos. Yra visiška tėvelio dukrytė: valgo kartu, miega kartu, todėl dar prisibijo žmogaus. Tačiau yra vienas dalykas, ko ji negali atsisakyti – skaniukai. Dėl jų gali ir prieiti, ir būti paglostyta. Nors žmonių prisibijo, tačiau namuose jau jaučiasi karaliene: patogiausia kėdė namuose visada užimta jos dupce, kai broliai užknisa irgi būna „pamokomi“. Taip pat drąsiai prisijungia prie brolių zbitkių naktimis:)
p.s. turi didžiausias ir išraiškingiausias akis, užburiančias visose nuotraukose
Jogaila – kantriausias katinukas. Nors prie žmogaus pats neprieina, tačiau nepabėga priėjus, leidžiasi glostomas ir nešiojamas ir niurkomas kol man (ne jam!) atsibosta – didelis medalis jam už kantrybę. Su broliu Jonu kartu ir miega, ir žaidžia, ir mušasi – tad namuose su juo liūdna tikrai nebus. Nuo pirmosios dienos niekuomet nėra sušnypštęs ar davęs su letena žmogui, tad tikrai yra tinkamas visiems su vaikais:)
Šeimos galva – Juozas. Pagautas kaip kačiukų mama, o nuvežus sterilizacijai, paaiškėjo, jog tėtis. Tad drąsiai galime teikti „metų tėčio apdovanojimą“ jam, nes jo auklėjimas ir rūpestis kačiukais yra tiesiog įspūdingas. Žinoma, jam pokytis iš gyvenimo parke į butą buvo sunkiausias. Tačiau per dvi savaites jis padarė didžiulę pažangą: nuo slėpimo ir valgymo tik naktimis, šiandien jis valgo kada tik nori, tikrina visas spinteles, guli pilvą išdrėbęs, ir ramiai sėdint prieina arčiau pasilabinti. Viskas ko jam dabar reikia – laikas ir kantrybė, ir bus geriausiu draugu.
Tel.: 861649678