Juoduliai

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Nu ir turim juodulių, po vieną kurių nei pristatysi, nei parodysi, imsies fotogrrafuot, rūšiuot, sistemint, susipainiosi, susimakaluosi ir kas gausis?Miešanka ir tiek. Nes jų panašaus amžiaus, paauglinių iki metinių yra keletas, gal šeši, viename kambaryje, ketvertas dar iš tų, devyneto viena diena vienos šeimos Balčių kaimo gautų. Kiti išsidovanojo po vieną, po lėtai, po truputį, kiti liko-užsiliko ir va, bendroje mišrainėje. Bet kiekvieną paėmus atskirai – individualybė, vienas ir nepakartojamas, turėk kiek nori katinų niekada nebus dviejų lygiai tokių pačių. Nekalbu apie kailio spalvą, kalbu apie asmenybės koloritą:)
Taigi, šie iš krūvos yra visokie – ir drąsesni, jau smalsūs, būtinai prisigretinantys kai kurį kitą glostai, jau net ir po ranka vienas jų palendantis, bet savo drąsos išsigąstantis vos perbraukus ranka per kailiuką ir neriantis šalin, nugriūnantis netoliese tarsi rodantis, kad va, aš ne bailys, nugriuvau netoliese, pilvelį išverčiau, žodžiu, nebijau tavęs, tik dar mane pasigaut reikia, kad paglostyt – tu mėgink, aš pabėgsiu:)Dar šįkart. Bet po keleto kartų jau nebe. Taigi, reikia laiko. Su jais visais. Jei kas turit laiko ir norit juodulio, prašom. Tas laikas neprailgs, nes Jūs gi turit namuose ką veikti?Na, juk kasdien keliatės, tvarkotės, išeinat iš namų dirbt, grįžtat po darbo vėl visokie reikalai. Tai va Jūs gyvenkit, nesitrukdykit – katinas pats sau pratinsis ir į Jūsų ritmą įsipaišys nepastebimai, kasdien vis labiau, svarbiausia, kaip sakoma, neforsuokit, duokit jiems laiko. Kad patys jo neturit tai bent katinams duokit – laisvė ir ateis laikas – draugystė:)
Visi kastruoti ir pasiruošę, pradžia socializacijos-adaptacijos apdaryta, dabar tik pratęs namuose, kokybiškesnėj aplinkoj ir viskas bus gerai.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633