Justytė

Kategorija
Katės
Apie gyvūną

Prie to paties, iškart po posto apie akciją Molėtų Maximoje ir po to kai paminėjau apie mūsų fanes – apie Justytę ir kaip tampama fanėmis. Kaip Violeta ja tapo. Jau neprisimenu ar tikrai nuo šio grožio tai prasidėjo, nes būta ir daugiau su ja reikalų ir kačių:), bet, bet kokiu atveju, Justytė buvo dalis tapsmo.
Justytė. Sėdi visa graži, apvalaina, meili iki kol jai nepasidaro baisu, smalsutė, jauna, dvejų jau metų gražuolė, o Violeta ją prisimena, arba tiksliau nelabai prisimena, bent jau iš snukučio, nes ją, kaip mažą, baikštutį kačiuką, net daugiau kaip KAŽKĄ, nei matomą iš tikrųjų, daugiau jaučiamą šešėliuose, pastebėjo kartą savo namo rūsyje ir ėmė kasdien nešt maistą – po darbo, rūsiuose šviesa tik spingso, ar atrodo tuo metu ir ta nespingsojo, tai nešdavo apgraibomis, dėdavo ir stebėdavo, kad jis būdavo suvalgytas. Ruduo, vakarai tamsūs ir ilgi, iš darbo grįžtama tamsoje, į jį išvykstama irgi tamsoje, tai taip mėnesį ar daugiau maitinus, katinuką su gaudykle pavyko pagauti ir štai – užaugo iš to šešėlių katinuko Justytė:) Gražuolė, a?Beje, ją mažutę katytę paėmė pagloboti uteniškės savanorės Justinos močiutė, tai katytės vardas buvo tarsi savaime suprantamas koks bus:)
Justytė buvo labai baikštutė, dabar atsargi su svetimais, bet naujuose namuose greitai priprantanti, labai smalsi, miela, žaisminga, dalyvaujanti, stebinti, ateinanti pakibinti, letenėle pakepšenti ir tada kai atsisuki žiūri taip valiūkiškai drąsiai, šiltai . Labai miela kacė nemėgstanti ant rankų o ir nelabai imama, iškart bėganti, bet pasiglostyti tai mielai prieinanti, net po ranka palendanti jei ką įdomiau veiki, pvz., konservus lupinėji, tuoj į dubenėlį supilsi:)
Taigi, dvejų metų, sterilizuota, labai tiktų vienišiems žmonėms, prie mažų vaikų šurmulio užtruktų ilgiau priprasti, bet tikrai pripras, nereikia abejot, jauna, ji dar viską spės:)

Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…