Juta

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Čia Juta. Meilumo, drąsos, grožio, smalsumo, energijos mišinukas. Ji man primena įjungtą elektros lemputę – ji tiesiog žiba!:) Akiukai didžiuliai ir visuomet žiūri, rodos ji ir nemiega:) Visada ją matai į tave žiūrinčią. Nes ji gaudo žvilgsnį ir iškart imasi kalbėti – galvoja, kad užkalbinus bus nepatogu nieko neatsakyti, o kai atsakysi jis dar ką paklaus, turėsi tęsti pokalbį, prieisi, paglostyti, ji užšoks ant rankų, turės neštis, turėsi vestis, žodžiu, bendrausit ir bendrausit:)Ji nelinkusi būti viena, ji linkusi būti prisirišusia, visur sekančia ir su visais bendraujančia augintine. Puiki katytė. Visiškai jaunutė, visiškai kambarinė, tvarkinga, miela, veikli, nepasėda aktyvistė grožio kaip visa karalystė! Juta.
Jau sterilizuota, jai dabar tik priaugti svorio, nes kai radom prie namų lauke tai buvo storumo kaip siūlas, tegul ir kaip vilnonis, bet vis dėl to siūlas. Pūkas pas ją kaip rūkas – gaubiantis ir plazdantis, bet neišnykstantis. Puikaus kailiuko Juta. Gracija ir elegancija.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633