K Micius

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Lyyygiuot!Raaaamiai! Priešais plunksnelę visi taip išsitempia, tai rodo jų susikaupimą, dėmesį aplinkai ir aštrų reagavimą į visas plunksnas – medžioklio instinktas pas tokius būna užtikrintas.
Karalaitis taip išaugo, taip išgražėjo, kailis išstorėjo, sutankėjo nors ir nuo pat pradžių buvo išskirtinio storio, tankio ir grožio rainuoto. Na, ir laukinis aštriakas kaip reikalas. Ne tas, kuris bėga ir slepiasi, prieini arti, ranką tiesi tai stebi ir iškart kelia savo storą lapcę: GAUSI! Na, jei bandysi tai, žinoma, gausi ir kurį laiką aprimsi, nelįsi prie Miciaus. Oi, kaip čia dabar?Ką tik Karalaitis, o dabar jau Micius! Na, jis Karalaitis Micius, CHI, dar nei vienam katinui nesu davusi vardo Micius:))Tai vienam reikia, kai kartu su titulu tai ko ne?
Ta va, tas K Micius labai puikus katinas į jūsų sodybą – apsauga visokeriopa, gal ir lapes atbaidys kai pilnai suaugs:)
Dabar neprieinamas, bet duok jam laisvę ir jis tai įvertins – pripras prie namų, kvapų, garsų ir visokių namų šnabzdesių (ai, nu žinot, visi namai turi savo šnabždesius, nežinojot?:) ) ir taps namų katinu, nesileidžiančiu į kalbas su svetimais, pripažįstančiu tik savo namų šeimininkus (tik ne jo, ne K Miciaus, K Micius neturės šeimininkų, jis turi titulą ir žinojimą, kad yra katinas iš didžiosios raidės, pats sau ir jam šeimininkų tikrai nereikia, jam reikia tik namų ir draugų.
 
Apie 8mėn kastruotas ir visa kita Pelenės kraujo brolis K Micius laukia savo šanso.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633