Kačiukai-akiukai

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Miega saldžiu miegeliu kačiukai Akiukai, penketas gražučių, apvalučių visai mažuliukų apie 1,5mėn. amžiau pūkiukų. Mieli, žaismingi, žiopliauskai žavūs viskuo kuo įmanoma. Iš penketo mažylių dviejų akytės gal dar matys, kitų išpuvę suvisam… Katytė mama miela, buusi prie žmonių, tikriausiai ir augusi su žmonėmis, namus turėjusi, galiausiai tapo beglobe, bename, vaikiukus atsivedė gražučius, bet be žmogaus rūpesčio, kažkur, akyčių infekcijos nebuvo kam pradėt gydyt, kai jau pastebėta ir kai pagauta buvo, liko tik apgailestavimas, neduodantis nieko apart paties apgailestavimo, tik parypavimus arba paties pakto pripažinimą – kačiukai bus kaip kuris pusiau ar visai akliukai, kai paaugs ir bus atliekamos sterilizacijos, tada ir akytės, kurios jau iki tolei bus visai sunykę, šalinamos. Porai tikriausiai abejos.
Mažyliai, sakiau, žaismingi, mieli rundeliukai, gerai besiorientuojantys, meilučiai. Jau ne vienas iš čia besilankančių, mus beskaitančių, turi be vienos ar net be abiejų akyčių, nematantį katinuką. Jie jau apsiprato, nes kito kelio ir nėra – priimti ir apsiprasti. Katiniukai priėmė. Jie už mus nuovokesni, jie viską priima pagal faktą – yra taip, o ne kitaip, nežiūrint ko mes norim ar nenorim..
Būtų gerai, kad čia pakomentuotų tie, kurie turi tokius, mūsų vadinamus, nelaimėliais, tačiau jiems patiems, pagal faktą – laimė yra kita nei regėjimas. Jų širdutės plaka kitu ritmu – meilė ir gyvenimas. Tai yra Tai, kas svarbu. Visa kita – prieskoniai ir interpretacijos, vertinimai ir įsitikinimai. O ko jie verti prieš faktą?Nulis. Svarbiausia – meilė ir duotas gyvenimas.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633