Kačiukų šeimyna

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Saldutė – jauna, labai meili, miela, drąsi katytė, kuriai ir gimdymas, ir šeimininkės išvežimas į slaugos ligoninę sutapo. Ir štai, šeimyna, jau be penkių minučių savarankiškai pradėsiantys valgyti šeši katiniukai nebeturi laikinos globos, kaimynė nesutinka nei už ką juos pasilikti ilgiau kaip iki rytojaus. Dabar šeimyna augo likusioje nešildomoje troboje, taigi, įpratę prie šalto, galima sakyti, matę ir šilto, ir šalto, nes mama juos šildė, maitino ir tiek jiems užteko. Kačiukai gimę kovo 13d.
Tai pirmieji mažyliai kačiukai pereinantys mūsų globon šiais metais, balandžio 14d prasidėjo mums kačiukų sezonas… Kiekvienąkart pati baisiausia diena mums metuose – kačiukų sezono pradžia. Prasidėjo.
 
Bet dar yra truputis vilties – gal aks nors juos laikinai imsis globoti?Mes apsiimam viską, kas susiję su jais, iš Jūsų namų. Kad jie būtų saugūs. Mes vis viena juos dabar rinksim, gausim, rasim, susirasim tai bet kokiu atveju pildysimės, tačiau, va, viena šeimyna, būtų dar mažiau. Dėl visko susitartume, visas detales suderintume jei tik sutiktumėt. Labai su viltimi laukiu žinutės ar skambučio 861232962