Kamanė

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Jei prieš pora savaičių būtumėt ėję per mišką, Aukštaitijos nacionalinį, būtumėt sutikę… Kamanę. Jį, šuniuką, pašlubuojantį, nes daryta seno riešo lūžio operacija gelbstint nuo tolimesnės deformacijos.
Kamanė mielas, ramus, santūrus, apie 7 metų, vidutinio ūgio, švelnaus, nei trumpo, nei ilgo kailiuko, kastruotas šuniukas. Jam gerai su žmogumi, ramiai būna, greta miega, greta dalyvauja, išvestas pasivaikščioti daug ir toli nenorės eiti, bet, va, kai buvo rodos namus sodyboje radęs tai vis dėl to išėjo nesužiūrėtas pats vienas pasivaikščioti ir pasiklydo matyt miškuose, tai ir buvo tos dienos kai Kamanę miške galėjot sutikti, na, jam netinka paleidimas pačiam sau laukan pasivaikščiotų, su juo kartu reikia eiti ir viskas bus gerai.
Labai tiktų Kamanė žmogui nelinkusiam sportuoti, bet norinčiam kasdien turėti kompanjoną, ne bute gyvenančiam, nes laipteliai Kamanei tikrai netinka. Ir lauke draugas, ir kambaryje kaip vakaro žarų saulė spindintis, gerai naktį matomas;)
Žinau, kad yra toks žmogus, kuriam Kamanė būtų idealus, žinau, nes kiekvienas gyvūnas turi tokį žmogų, tik ar susitinka per savo gyvenimą tai va, klausimas.
Norėtųsi, kad atsirastų atsakymas;)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 12 iki 16:00 val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val). Jei negalim atsiliepti prašom rašyti žinutę – perskambinsim
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633