Kamėja

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Kamėja. Kasdien vis drąsėja, o apie gražėjimą tai net ir sakyt nereikia – net iš nuotraukų matosi koks jos puikus kailiukas dabar – tankus tankus kaip šinšiliuko, švelnutis, minkštas, ji tarsi atsigriebia už tą laiką kai buvo visiškai nusmurgusiu kailiuku ir nukabinta nosyte. Dabar, štai, karalaitė!
Ši karalaitė, vardu Kamėja, ieškosi sau nuolatinių namų. Jau sterilizuota, apie 6-7 mėn amžiaus, smulkaus sudėjimo, kukli, rami, miela, bet nemurkianti katytė. Vis dar negali atsipalaiduoti tiek, kad užmiršti vaikystės skriaudas kai buvo ujama, vaikoma, nemylima, nelaiminga murziukė. Jei labai gera būna tai mnko letenėles – prisimerkia, galvyte trinasi, glaustosi, bet nemurkia. O gal kad ims ir užmurks?..
Mėgstamiausias Kamėjos žaidimas yra išsisiausti vienai ką nors nuniurkant, ta prasme, kokį minkštą žaisliuką, tapkes ir tt. tai nakčiai geriau jau palikit ką nors, kas skirta tokiam reikalui, pvz., katiniškas žaislas ir jį suniurkys. Matyt ir pelėms būtų toks pat likimas – graužikai namuose neturėtų šansų išlikti. Taigi, pagalvokit ir tie, kurie jau nežinot kaip jų atsikratyti – priemonės vardas – KAMĖJA:)
Katyte labai rami, naktim netrukdo visiškai, nežadina, kaip dauguma kitų augančių. Dar šiek tiek baikšti, išsigąsta, jei neįprastas triukšmas namuose – dingsta, jei namie ramu tai ateina ant kelių pagulėt.
Idealiausia, kad namuose nebūtų mažų vaikų, Kamėja nuo jų slepiasi ir labiau mėgsta suaugėlišką ramybę, labai tiktų vyresnio amžiaus žmonėms, kurie nori jaunos, bet nedūkstančios, jų ramybės nedrumsčiančios katytės.
 
Globojama namuose, kaip matot ir iš nuotraukos, įpratusi prie mažų vaikų, tik aišku ne tokių, kuriems būtų leista ją tąsyti, katytė ne žaisliukas, ją reikia gerbti kaip bet kurį – jos erdvę, poilsį ir pasirinkimus.
Dėl Kamėjos skambinti tel.: 862718372
 
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633