Karalieniška

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Jau du metai pas mus karalienė sėdi. Ir ką tu jai! Arba – ir ką tu jiems! Neima ir baigta!
Juokas, žinoma, reikia, kad imtų iš noro, žinodami ir suprasdami. Nu bet jai kažkodėl nepavyksta. Ant kelių kiekvienam atėjusiam nelipa, atokiai, sėdi, nelenda į akis, jei norėsi paglostyt visa kompanija įėjus tai pasiseks nekaip – nepasiseks, tiesiog pabėgs. Nes reikia suprasti, ji katė. Normali, gera katė, su charakteriu, ją gali glostyti, kai pripras prie žmogaus tai ir ant kelių ateis, bet, sakykit, meldžiamieji, ar mes jau taip iškart su kiekvienu puolam iškart draugauti, bičiuliautis, į namus kviesti, už stalo sodinti vos susitinki?Žinoma, ne. Tai kodėl mes to iš gyvūnų tikimės?Ypač iš kačių. Čia ne šuniukas meilutis, pats ant kelių besikariantis.Būna ir yra ir tokių kačių, bet tikrai tik dalis ir ko gero mažesnioji.
Tai čia Karalienė, normali katė:)
Gal apie 5-6metų amžiaus, steriliziuota ir visa kita, jai geriau namai be mažų vaikų, be erzerlio, būtų puiki kompanjonė ir dar labai gerai tai, kad kailis gražus, pūkuotas, bet nesikaltūnuojantis net nešukuojat, tai čia didelis pliusas jei kas nemėgsta tam laiko skirti (ir šeimininkas, ir labai dažnai katė irgi:) )
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633