Karališki

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Vaikystėje turėjau tokią knygą – žaidimą „Surask Valdą“. Esmė jos visi lapai smulkiai smulkiausiai išpiešti žmogeliukais judesy, darbuose, veiksme o reikia surasti vieną ir tą patį Valdą. Tai pamačius šias foto pirma mintis „O!Reikės surasti valdą – katinuką lapuose!“ Kai kur tikrai reikia „paieškoti“, pabandykit.
Pvz., juoda katytė – ji galvoja, kad gerai pasislėpė žinot kodėl?Nes akys kaip du gluosnio lapeliai – įžambiu geltonumu net šviečia. Tas švietimas tik ir išduoda, kad šiaip tai juk ir nelabai pastebėtum kailiniuotąją, ane?:)
O tas, žiū, naglai į „ekraną“ įsisiurbęs, įgrežęs primerktomis akimis kaip žiūri!A?Kaip žiūri! Dievai, koks iškalbingas žvilgsnis, kokia savivertė, kokia vidinė ramybė ir šalta šiluma. Paaasaka katukai. Pirmoje foto viso penketuko brolių (juoda ir viena raina baltu snukučiu – katytės) vadas. Jau kad jo kailis kaip veislinio katano tai dar nieko palygint su jo vidiniu veisliškumu, jei taip galima būtų išsireikšti, tiesiog apsigimęs valdyti ir būti virš.
Visi stori, apvalūs, minkšti kad glostant pirštus pameti įklimpusius kaip samanoje, tai dar raštais rašteliais išmėtyti, išvingiuoti, išpuošti. Žodžiu, ai, ką čia gražbyliausi, visviena jo, to grožio, savo aprašymais neperspausi. Tiesiog rinkitės, skambinkit, prašykit, maldaukit, gražiai prisistatykit ir tikėkitės, kad Jumis patikės ir Jums patikės kurį iš šių katinukų įsikatinti. Jums liks tik baikštuką (jie baikštūs, taip, neminėjau, bet tai tikrai nėra esmė – jei Jūs būtumėt savo visą vaikystę miške augę ir tada į kambarį įleisti, būtumėt kur kas labiau bailukai, o jie pratinasi greičiau nei mėnulis sukasi… hmmm..jis sukasi?aš gerai pasakiau?…:) ), tęsiu – liks tik baikštuką namuose pasileisti ir palaukti kol taps naminuku. Visu kitu bus pasirūpinta, įskaitant ir kastraciją, o pradžioje nukirminimą, nublusinimą, vakcinaciją.
Beje, katinukai Švenčionėliuose, jau socializuojasi laikinuose namuose. Dėl jų skambinti i tartis tel.; 861013900