Karvukas

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Karvukas – katinukas, kuris buvo glostomas mažutis (gimęs pernai metų liepos mėn.), tada buvo daug katinukų, glostymų sumažėjo, jis užsiliko per tą daugumą, tada buvo ruduo ir dar daugiau katinukų ir taip laikas jam pasislinko įvaikinimo klausimus nustūmė tolyn, žodžiu, taip būna, kad ima ir užsilaiko kurie net nesuprast kodėl. Dabar Karvuką gali paglostyt tik jei miegantį kur užtiksi ir nespės šastelt iš guolio, bet miega mažai, nes katinas jaunutis ir jis aktyvus, visada pasiruošęs va, plunksnelę sumedžioti tai eina akis į ją įsmeigęs nieko aplink nemato, kaip tankas-medžiotojas:)
Taip viską medžiotų ir jam pasisektų. Gal tik kiškio nepagautų:))
 
Kastruotas ir visa kita, dabar tik laukt žmogaus, norinčio jam suteikti šansą, jis juo puikiausiai pasinaudos ir tikrai džiaugsis ir žmonės meiliu katinu ir katinas laisvu gyvenimu. Geriausia jam, žinoma, būtų kur galėtų vėliau, jau kaip apsipras, išeiti ir į lauką.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email