Kataitė

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Kataitė. Ką pasakyt?Žavumą kaip aprašyt?Ar reikia rašyt kai gali matyt. BAKST piršteliu – štai, žiūrėkit, čia linkis nugaros, plaukas prigulęs, nugulęs, nuslydęs rainumais per smėlio kopą tarsi šalis nuo pečių nugulęs UPS, netyčia, nuslydo, užsimesiu iš naujo, pečius apsigaubsiu, bangomis nebanguos čia… BAKST kiton vieton – akos, o, akos! Jei jei! Gi apvaliai apvalios, kaip veizolai nors skamba nekaip, bet apibūdina rundinai – kaip čia akys tokios, matot, ne migdolinės formos, ne rytietiškos, bet blyksi žibintais, raštai BAKST iš viso, kaip jie ir susideda va taip va, tarsi išlieti, bet nesulieti, tvarką turi, simetriją, snukeliuką žavina ir mūsų grožio pajautimą žadina, kelia pasigėrėjimo jausmą, norą paliesti patikrint ar tikra, ar tikrai nepapiešta ir ant laktos neuždėta. Nee… tikra… tik ranka taip lengvai nepaliesi, ŠAST šonan ir jau aukštai, arba žemai, arba po stalu iš ten stebi, veizolina (kaip man gražus šitas žodis!Pavydu, kad ne pati tokį sugalvojau:) ). Jauna, pripras, nebėgios kaip uodegon įkirpta, pati ateis, ne dabar, ne paskui, bet vėliau, vėliau nei paskui;)
Tiesiog bus gražu pradžioje ją ant palangės pamatyt ir kiti stebės, bandys BAKST lango stiklą – ne, nepiešta, tikra matyt buvo, nes čia yr, čia nėr:)
Ką dar pasakyt?Prie to, kad nieko nepasakiau?:)) Nu, jauna, sterilizuota, tikiuos kam nors patiks savo laisva prigimtimi, kuri tačiau pasikeis jei tik suteiksit šansą.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal: