katiniukai

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Vos durys atsidaro katiniukai nedrąsiai drąsiai eina vidun, kad ir kaip iš pradžių būtų baisu – traukia maisto kvapas, jam neatsispirt kai esi mažas, jau norintis ne tik mamos pieno, jo jau trūksta, katė išsękusi ir vis mažiau ir mažiau gali pasiūlyti pasistiprinimui.
Sodyba, kurioje poilsiaujama. Nuošali ir ištuštėjusi. Jei ne šios šešios mažuliukės gyvybės ir jų mama kluone tai būtų tuščia iki tų retų kartų kai dar ją aplanko žmonės.
Katiniukai apvalučiai, nes mažiukai, apie 7 sav. amžiaus, labai greitai pratinasi prie atvažiavusių vos pajutę, kad žmonės gerai, žmonės duoda maisto, nemirsim. Šešetukas. Ir meili, miela, buvusi kažkieno, deja, ne tokių žmonių, kuriems rūpėtų kas nors daugiau nei jie patys, taigi, ji čia su visa šeimyna, kas ten žino, gal net pavėžėta ir pamėtėta.
Bet ne visi žmonės žiaurūs, ne visi akli – kačiukai gažučiai, išskirtiniai, ryžiukas, persikiukas, tamsiai rainuotas, pilkšvas ir dar pora, viso šeši.
Galim pavežti iki Utenos, Molėtų, Vilniaus, organizuotis į vieną ar kitą pusę, taip pat kaip kačiukų nukirminimą, nublusinimą, vėliau pasirūpinti sterilizacijomis. Galim viską. Išskyrus tai, kad negalim nieko nedaryti. Tikimės, kad jūs pasirinksit kurį nors ir liks mažesnė šeimyna laikinai globai. Tikimės, kad priimsit visus mielus laikinai globai ir iš namų padėsim jiems viskuo – ir dovanojimais ir maistu, viskuo. Nes norim jų nuotraukas matyti kaip jie nerūpestingai žaidžia Jūsų vaiko kambaryje, kaip auga Jūsų vaiko geriausiu draugu, mieliausiu Jūsų naminuku.
Laukiam skambučių, laukiam norėdami padėti jiems ir Jums,
861232962