Katinukai pasirinkimui

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Ką daryt, kad mūsų tokių gražių, tokių mielų, tokių pūkuotų ir taip trokštančių gerumo, užuojautos ir Jūsų, žmonių, rankų, tiek daug?
Užtat, kad kasmet ta pati pasaka – tūkstančiai namų ieškančių ir tiek negalinčių rasti, nes tiek nėra norinčių, kačiukų, kurie vargsta, apserga, kenčia, ieško ir glaudžiasi. Užtat net kraujas užverda kai išgirstu sakant – mano katė atsiveda kačiukų, bet aš taip gerai juos išdalinu!
Taip sakant žmogus džiaugiasi, jam gražu maži kačiukai, tas geras jų auginimo metas, taip miela, bet žmogus nežino, jis nesusiduria su ta problema, jam reikia atleisti – jis nežino ką kalba, nežino kuo džiaugiasi, belieka tikėtis, kad pamatys pats, supras ir kitą kartą norėdamas mažų pūkių namuose, štai, prašom, ima ir globoja, džiaugiasi ir padaro gerą darbą – išvaduoja bent keletą nelaimėlių nuo vargo.
Antaliedė, kačiukų pasirinkimas, kokių tik norit, prašom, rinkitės, žinot, net atvešim, viską padarysim dėl jų ir tuo pačiu dėl Jūsų kad tik padėtume bent kuriam. Sakykit, nesisarmatykit, padarysim viską. Tai… kurio norit?
laukiam…
861232962
 
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email