Katinukas, kuris Jus jaučia

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Katinukas. Apie 2,5-3mėn., pūkiukas, gražus. Bet apie grožį man čia neverta kalbėti, nes katinukui reikia ne tų kurie, pasitaiko, žiūri kad augintinis būtų išskirtinai gražus, retų spalvų, panašus į kokį veislinį, žodžiu, tik į išorę, bet tų, kurie gyvūną jaučia. Jį reikės jausti kaip ir jis jus tik jaus. Žinoma, jam lengviau, nes gyvūnai jaučia stipriau nei mato, tai šiam bus nedidelis skirtumas. Tik jam reikės aplinkos kur nereikėtų kasdien iš naujo orientuotis, galės išeit į lauką ir bus savo kieme, tik jis turėtų būti irgi tik vienkiemis. Būtų idealu jam turėti namus su kitais gyvūnais, paprastai jie greičiau viską namuose aprodo nei kad dvikojai (mes tokie nesupratingi ir mažai žinantys lyginant su jais:) )
 
Ir kodėl tokios sąlygos?Nes katinukas neturi akyčių. Viena sunykusi-išvarvėjusi jau anksčiau, kita, kaip matot, išvarvėjusi-baigia išvarvėti dabar. Taip būna ir gana dažnos tokios akių infekcijos kačiukams. gal mamos katės persirgtas rinotracheitas, gal jų pačių pasigauta negydyta infekcija. Iš lauko paimtas kur kas per vėlai.
Jis nieko nemato. Jis viską jaučia.
 
Akytės bus šalinamos, užsiuvamos akiduobės kai katinukas bus kastruojamas, t.y. po kokių keturių mėnesių. Kaip būtų gerai, kad čia savo patirtimi po šiuo postu pasidalintų žmonės, kurie namuose turi džiaugsmą – aklus katinukus. Ne vienas aklas rado puikius namus iš mūsų buvusių globotinių.
 
Dabar katinukas klinikos stacionare kartu su savo broliu ir sese. Kasdien už jų buvimą ten, neskaitant maistą, reikia mokėti. Čia lašas jūroje tas mokėjimas, bet kai jis kapsi kasdien, kai jų šimtai, jie sukapsi į tūkstantines mūsų skolas, susidaro vandenynas, deja, toli gražu ne Ramusis…
 
Todėl Jūsų kiekvienas mums pervestas paaukotas euras kažkam padeda – šiam, kitam, visiems mūsų šimtams reikalingų pagalbos, laikinos globos, gydymo, priežiūros globotinių.
Esam dėkingi.
Katinuką tikimės pastebėsit.
 
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633