Katulis

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Nepaprastai gražus katinas, nu nepaprastai… taip ir jaučiasi iš jo jėga-jaunystė-eiklumas ir žvitrumas, o ir iš sudėjimo – didelis, ilgas, ilgomis kojomis, ilgo kūno, labai gražiai sportiškai sudėtas, tiesiog pasakiškai gražus katinukas. Vasarą bus du metai. Kastruotas ir visa kita. Bėda tik kad laukinukas, prie rankų nepratęs ir prisipratino per tą laiką nuo pusės metų kai pas mus tik tiek, kad pirštus pauosto, bet liečiamas nesileidžia. Kadangi nebūna žmogaus per dieną, visi ateina-išeina, tai nėra jam kaip ir pratintis labai. Savus pažįsta tai va, nebėga, bet svetimi į kambarį ir išgaruoja į kokį nors kampą, net gali ir nepastebėti iš kur stebi.
Tikimybė, kad tokį apstebėsit nuotraukose vis dėl to yra, gal kas nors gyvena kaimo vietovėje, nori, kad kiemas būtų saugomas ir ginamas savo katinulio, tai šis būtent tai ko reikia – apgins nuo bet kokių katinų, atletas-sargybinis viename;)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal: