Katytė

Kategorija
Išlydėti
Apie gyvūną

Sėdėjo abu su broliu, stresavo, katytės neliko, brolis neėda, atrodė irgi serga, bet matyt ir nuo streso galima mirti kaip ir padarė sesutė, nes brolį neėdantį parsinešus namo jis…pradėjo ėsti, žaisti, atkuto tą patį vakarą…

 

Baltas kukulis – katytė ir rainas kukulis – katinukas. Apie 2,5mėn. amžiaus, antro užėjimo… t.y. pirmas būna pavasario, kiti būna jau į rudenį. Kačiukų vados. Visi su spalvingomis, dažniausiai pilkų, tamsių atspalvių istorijomis. Nepriklauso spalvos nuo katinukų, tiesiog jie gimsta kai ateina katė, ją pašeria, o ji kačiukus atsiveda. Ir iš pavasario tai būna tiesiog katė, o po poros mėnesių, arba dar blogiau, šalant orams ir suprantant, kad vasara baigiasi, teks iš sodybų, kaip įprasta dabar gyvenant jose tik šiltuoju metų laiku, išvažinėti, tampa jau problema. Tada katinukai visokiais būdais vežami į globos namus, nes žmonės dauguma esam tokie – iš akių toliau, svarbu ne man ir viskas gerai. Atiduot tą pačią akimirką kai jau prisiruošta. Ir pamiršt. Sumokant vienkartinį mokestį ir nesuprantant, kad po mėnesio jų išlaikymui pinigų vistiek reikės. Ai, žodžiu, verk neverkęs, žmonių sąmonė bunda pamažu, kartomis.
Čia katytė ir katinukas. Kukuliai išsigandę, bet, matot, ant rankų sėdintys ramiai. Iki meilaus kačiuko trūksta keleto dienų. Po to murkimas, meilė, dėkingumas. Visi norim turėti šiltus, jaukius namus.

Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…