Katytė

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Nuotraukos tiesiog tokios – tupinčios katytės, nieko per penketą minučių ir neišlauši, visur tik greitai, paskubomis, šen, ten, o dar klinikoje kur katytė globojama ir nelindėsi valandą, nėra ten kur žaidenti ir atpalaiduojamuosius masažus daryti, kad mažylė nusirąžytų pagaliau, kojeles į priekį, atgal,uodegą į viršų, akelėmis sužaibuotų ir išdaigas prieš kamerą imtų krėsti – va, tada tai būtų foto, tada tai galima ir pastatymą ir užstatymą su ryškiomis spalvotomis detalėmis ir visų džiaugsmui, o mūsų laimei kažkas kas šiuo metu dairosi sau mielos, mažos katytės tiesiog užkliūtų už viso to ir pamatytų-suprastų, kad ši mažylė būtent tai ko reikia!Būtent jiems ir tik jiems! Ir rastų namus.
Na, viso to, ką išvardijau nėra, yra tik nuobodžios nuotraukos, bet katytė matosi iš dešinės ir galima sakyti biškiuką iš kairės, akytės gražios, plaukelis kaip pūkas, švelnutis, katytei apie 3,5mėn, taigi, viena mažiausių šiuo metu turimų katinukų, atrodo kaip mėnesiu jaunesnė, mažesnė. žodžiu, kad ir nėra pribumbasų, tikim, kad vistiek užkliūsit:)
Katytė globojama vet klinikoje – yra sveika, nukirminta, nublusinta, vakcinuota, čipuota ir kai bus jau galima, bus pasirūpinta jos sterilizacija.
Prašom nuvykti ir išsirinkti, Donelaičio 10, Utena, tel.: 868678900 (dirba I-V nuo 9 iki 20val, VI-nuo 8 iki 16val.)
Beje, klinikoje yra labai panaši, tik truputį vyresnė katytė ir katinukas, abu jau kastruoti, taigi, nemeluoju, tikrai yra iš ko rinktis:)
 
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633