Klinka

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Klinka. Ko gero pas mus jau kokie du, o gal ir trys metai. Kodėl?? Tai Jūs manęs klausiat kodėl?Klausiat kodėl tokio gražumo, didumo, pilnumo, sunkumo, mielumo, meilumo ir gerumo jaunas, apie keturių metų katinas vis dar niekeno neišsirinktas?Na, aš nežinau ką Jums į tai atsakyti, juk renkatės Jūs, aš jau pilnai apsirūpinus, pas mane lentynos lūžta nuo to gėrio.
Tikiuosi, dar pas ką nors iš Jūsų kaip tik vieta greta keramikinės statulėlės ir šiam puikenybei. Jis ir ant palangės mielai. Na, ant sofos. Tinka ir fotelis, gali būti su pagalvėle. Žodžiu, jei apsidairysit, apsvarstysit, gerai pagalvosit tai vietos surasit, svarbu noras.
 
Klinkos istorija nebuvo linksma, jis atėjo ieškotis pagalbos į kažkieno kiemą su jau sugangrenavusia užpakaline, vos ant sausgyslės kabančia koja. Pakliuvęs tikriausiai į kapkanus ir iš jų kažkaip išsivadavęs, gal paleistas, kas dabar pasakys, bet jau su beveik nukirsta koja. Pirmas dvi savaites kol gydėm po kojos amputacijos manėm, kad jis visiškai laukinis katinas, neprisileido, vos pamatęs iš tolo, šnypšdavo ir spjaudėsi. Bet kai žaizda pradėjo gyti, skausmas malšti, pasirodė, kad pyktis buvo tik iš skausmo paklaikusio gyvūno reakcija.
Klinka pasirodė toks meilus, mielas ir buvo taip ištroškęs meilės, kad pirmas dienas taip murkavo ir glaustėsi kai nustojo spjaudytis, jog vos galėjom pažinti, kad čia tas pats gyvūnas.
Dabar Klinka seniai užmiršęs visus skausmus, vaikšto, laksto, šokinėja, nejaučia dėl galo kojos nebuvimo jokio diskomforto. Reikia tik kad žmonės dėl to nejaustų nesmagumo. Atrodo, ko čia, juk ne jie šlubtelia. Bet, va, štai ir atsakymas į Jūsų „Kodėl?“Kad neturi dalies kojytės. Net sunku patikėti, kad tai gali būti priežastimi.
Mes vis dar tikimės.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633