Konis

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Tas pieno spalvos kailis ir rudai gintarinės akys tai…mmm:)
Ir šunius hiper aktyvus, judrus, stiprus, šoklus, strakalas, žaismingas, dūkstantis, lekiantis, besidžiaugiantis draugija, bendravimu, toks super fainas šuo sportiškiems, veikliems žmonėms. Jokių vištinių paukščių! Gal katinus reikėtų pasaugoti pradžioje taip pat, po to, manom, priprastų, dar padarysim testą su katinais, jei ką. A, ir jei vaikai maži tai čia nors visiškas gerietis, labradorinis, bet tikrai labai labai aktyvus, judrus šuo, taigi, geriau kai vaikai paaugę.
Nors Koniui apie 7 metai, tačiau to niekaip nepasakytum nei iš šono žiūrėdamas, nei burną (dantis) tikrindamas, nei jo veiklumą ir žaismingumą iš šono stebėdamas – ugnius galėtų būti vardu;)
 
Kastruotas, čipuotas ir puikus draugas į namus, į auto, į kelionę po Europą irgi tinkamas jei tik pakeliui mažai šunų sutiksit:)) Šunų tai labai nemėgėjas, puola kad ojoj, čia dar ir konkurencija pas mus kur daugybė jų tai dar ir apsiloja viens ant kito matyt nemažai ką pasakyt turi, tai rodos suvalgys ką nors. Tai kitų šunų turėdami į Konio pusę net nesidairykit, parodykit jį tiems, kurie sau vieno vienintelio ieškosi:)
861232962