Kora ir Bonė

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Kora (juodesnė) ir Bonė (su šviesiu įrudžiu). Korai apie metų, pusantrų, Bonė visai špingalietas, apie 8mėn. Abi sterilizuotos, abi kaip sesutės iš išvaizdos (ko gero taip ir yra – sesės). Beje, jos sesės Olios ir Ogos, kurios dabar su šeimynomis mažių… oi, čia gali susimaišyti tuose giminystės ryšiuose, visos iš tos pačios baikščios, laukinukės šunytės pareinančios. Bet esmė ne ta, esmė tokia, kad jos visos vienos drąsesnės, kitos visai patrakę, drąsios, ieškosi namų. Yra mielos ir jokių piktumo pėdsakų pas jas galima neieškoti – nepavyks nieko užtikti, jos be jokių „pykstu“, jos mielos, meilios, prieraišios, jei ne globos namuose, tai tikrai nereikės jokių pavadėlių, meile pririšama stipriau už bet kokius regimus saitus.
Kora, matot, vis galvutę užvertusi į žmogų žiūri, Bonė aplink laigo ausis į viršų mėtydama. Taip ir yra, tuo ir skiriasi – Kora kukli, prie žmogaus, rami, santūri, ne tokia drąsi kaip Bonė, kuri begaliniai miela, bet jai taip reikia dūkti, lakstyti ir džiūgauti. Išprovokuoja ir Korą, abi dūksta, tik Kora atsargiau, nusileidžia ir atsitraukia greičiau nei mažė Bonė.
Žodžiu, abi panašios ir abi skirtingos, kad ir kokio būdo šuniuko norėtumėt, viena kuri nors ir tiks:)
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email