Koris

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Čia Koris. Arba lapinas. Ekskliuzyvas. 16 kg. Kad geriau įsivaizduotumėt kokio jis stambumo ir kokio dydžio. Nors… jis toks neatrodo pagal kilogramus didelis, nes jis daugiau tvirtas, aptakus, raumeningas ir sunkus kažkaip;)
Išvaizda, patys matot – saldainiukas, kurio nereikia įpakuoti – jis pats savaime spindi ir masina. Būdas? Na, įbaugintas šuneliukas. Jaunutis, iki dviejų metų amžiaus, paėmėm nuo būdos, nuo grandinės, kaip dažniausiai būna, iš gilaus kaimo ir vis pasvarstom ir iš kur tas kaimas peša tokius visokius unikumus?? Iš gamtos, savaime aišku. Čia gamtos kūrinys, tik va, žmogus, toks pats, iš kūrinijos, naudodamasis stipresniojo galiomis, mėgstantis ar įpratęs viską priraišioti, tą daro su tuo kas negyva ir su tuo kas gyva. Su šuneliu nebendrauta, gal parištas ten vos ne nuo gimimo, nekalbintas ir neglostytas, jam baisu. Jį išsinešam iš voljero kur susipakavęs su savo ne kraujo broliu Šilu, apie kurį kitame poste, glūdo, pastatom ant žemės jis ir stovi, gali fotografuot iš tos pusės, iš kitos ir apeit ratu – jis į žemę giliai šaknimis ir tik iš į šonus sukiojamų akučių matosi, kad tikrai norėtų būti įaugęs. Agresijos, gynybos nė už centą, gerutis, mielas nešt, vežt, tik vestis, tai va, ir pratinamas, reikia laiko, kad pilnai apsiprastų, pasitikėtų ir liautųsi bijoti žingsnį žengti.
Bet grožio… ups, aš vėl prie to paties kas ir taip akis bado;)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email