Kosmėja

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Jei mūsų Valentina juodas grožis pūkų kamuoliukas tai Kosmėja jau kaip dvi valentinos ir jau pūkas baltas primenantis mūsų ilgą žiemą, na, ir ilgėjančią dieną, žinoma, na, ir ateinančią saulę. Kaip mes laukiam žolės, taip ir Kosmėja – jos papadės užsitrokšti baigia to rasoto jausmo ir rytinės skaidrumos. Galėtų būti ir sodyboje – baltos katės tik įrodo kaip jos moka prisižiūrėti kokios gražios būti kai nei maudai, nei šukuoji, o jos va kokios! Kaip Kosmėja – nešukuota, neprausta, o kaip atrodanti. Ir nereikia tų kačių maudyti, žinoma, dėtis už jas švaresniais, jų priemonės natūralios ir veiksmingesnės:)
Kosmėja neliečiamoji. Nebent labai netyčia ją užtinki tokioje vietoje kad gali vos ranka perbraukti ir tik tiek, nes ji iš bet kokios vietos sugeba išgaruoti tą patį sutikimo momentą. Bet jau po metų laiko pas mus pradėjom matyti kambaryje neužsislėpusią, neužlindusią, o paviršiuje – ant sofos, ant palangės, jau galima pasigrožėti, o ankčiau net pastebėti uodegos galiuką būdavo nekasdienos džiaugsmas. Tai va, ji nėra lengvas variantas -naminės meilios katės. Kada nors būtų, po metų, pusantrų, tik jau labai tinginukų žmonių reikia:)) Ta prasme tinginių, kaip rašiau ankstesnime poste apie rainiuką baikštuką – tinginukų, kurie žino, kad reikia nieko nedaryti, ta prasme, tingėti ir katei kai ateis laikas būti/rodytis/bendrauti tada ir ateis, pati, nereikia dabar nieko daryti. Leisti jai gyventi, patiems gyventi. Kol ją savo namuose ant palangės pamatysit. O kada tai atsitiktų niekas nežino, kol kas ir pati Kosmėja;)
Poros metų amžiaus, sterilizuota ir visa kita.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email