Kruopis

Kategorija
Katės
Apie gyvūną

Kruopis jau visas žvėriukas išaugęs – linksmas, žaismingas, judantis visą laiką tik kai miega tai ramus, nors letenėlės ir per miegus bėga – skuba įveikti atstumus, kuriuos atsibudęs realiai bėgs. Jo įsivaizdavimu visos kojos – jo nuosavybės bokštai, į kuriuos kasdien reik užkariaujant užlipti, visos lovos, palangės, paviršiai – tramplinai į gyvenimą, kurios reikia peršokti ir prabėgti. Žodžiu, jis trilerius mėgstantiems, besižavintiems filmu „Greitis“ ir be proto mylintiems katinus. Jis katinas gyvenimo draugas ir namų geriausiasis. Reiks su tuo susitaikyti, kad karalius namuose nuo šiol bus JIS, Kruopius.

Jei jau Jūsų toks likimas, skambinkite jo globėjai ir tarkitės dėl šio mielo, meilaus, sveiko hiperaktyvo, kuris padarys Jūsų gyvenimą su skoniu:) Nebūkit nuobodos!:)

Kruopiui apie 2mėn. amžiaus ir jis laimingas vulkanas, nes rastas toks mažutis, bejėgis ir dar pats nevalgantis 3sav. spirgas, kad jei ne jo rūpestinga globėja tai jis jau seniai būtų buvęs tik užgesusi liepsnelė. Bet namų globa jį išgelbėjo ir Kruopius atsidėkoja ir dėkoja savo globėjai ir visiems namiškiams kasdien ir su kaupu, taip kaip jis moka – žaidena juos iki negalėjimo, glumindamas savo energija ir pasiutimu:) Kaip sako jį globojanti Rimantė, „Padūkęs iki negalybės😀„žudo“ kas kruta,o jei nekruta-pajudina ir tada „žudo“😂
 
Dėl jo skambinti tel.: 862116193