Kruopius

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Kartais taip jau nutinka, kad nesigauna. Ir tai reikia suprasti. Žodžiu, nepasisekė Kruopiui adaptuotis rodės geruose namuose, nes žmonės nesitikėjo, kad katinukas ankstyvas kaip pirmieji gaidžiai ir iškart žaismingas vos atveria velniuko akutes jau pirmą sapną sapnuodamas suplanavęs pirmo žingsnio planą-chuliganą, kurį pradeda įgyvendint dar tik pirmam ūsui budinti pradėjus. Jis veiksmo filmas su tęsiniu – kasdiena kaip nuotykis. Kas galėtų pagalvoti, kad taip būna?Na, jei esat turėję jauną katinuką hiper aktyvų tai žinosit apie ką kalbu, jei neturėję tai gali būt panašiai kaip šiems žmonėms, kuriems katinukas apskritai pirmas.
Žodžiu, Kruopiukas laimingas kaip cibulis ir Jus padarys laimingais ir džiaugsmingais jei tik mokat skaityti ir perskaitę suprasit, kad imant tokį aktyvuolį imi kaip grynuolį – turi būti pasirengęs viskam, arba dar kitaip sakyčiau – turit būti atsipalaidavę, atsipūtę ir Jums tas aktyvas tikrai netrukdys, patys atjaunėsit ir kitiems patarsit – anksti gulęs, anksti kėlęs nesigailėsi!
Idealu jei Kruopius keliautų į namą nuosavą, idealiausia, sodybą, kurioje medžių aukštį nuo ankstyvo pavasario galėtų matuoti kasdien po keletą kartų, galulaukio akmenis patikrint rytais ir vakarais, išlandžioti landas landžiausias ir pievas toliausias. Baisu dėl globotinio sakot, tiek laisvės?O ar nėra baisiau suvaržyti gyvenimą ir prigimtį vien dėl savo ramybės?Manau, nei vienas nenorim pančių, viskas bus gerai ir jam.
Kruopius dar už kokio mėnesio bus kastruojamas, tuo jau pasirūpinsim, o dabar ieškom linksmų žmonių, kurie myli gyvūnus ir todėl supranta – jei jau žaisti tai su meile ir polėkiu! Polėkio stoka Kruopius nesiskundžia:)
 
Foto, beje, Jūsų naujam šeimyniniam albumui – „Nuo Iki“ Nuo žydrų kūdikio akyčių iki blizgančių paaugliuko kailinukų:)
 
Dėl apie penkių mėnesių katinėlio skambinti tel.: 862116193