Kupis

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Kupis. Šitas grožis sėdi. Niekieno nepastebėtas, nes nesistebi jis, tiesiog tupi kur į akis nelįsdamas, o ateitų apie kojas pasitrinti lankytojams tai greitai būtų nešte išneštas, bet kad nedrįsta Kupis. Jau gana kad sėdi ir nesislepia po stalu, ant kopėčių, aukštai palypėjęs, stebi iš viršaus jis. Mus, Jus, Visus. Pakelkit galvas įėję, pamatysit. Ir dar turit pamatyti save kaip kantrų, tolerantišką ir supratingą, kuris tiesiog paėmęs Kupį, parsivežęs namo ir pasileidęs leis jam gyventi nereikalaudamas tapti meiliu per dieną. Net ir ne per dvi. Savaites turiu omeny, o per du mėnesius jau visai tikėtina, kad Kupis sėdės pas Jus ant sopkės ir nesislapstys. Bet tik tada, tik tad pradėsit vis tankiau jį matyti kur nors paviršiuje, o ne kur giliai lindint ir laukiant nakties ramybės išeiti susipažinti su miegančiais ir todėl ramiais, saugiais jam, Kupiui.
Tai jei esat toks supratingas tai po keletos mėnesių jau turėtumėt drauguose Kupį. Ne FB kur tūkstančiai gali būti Jūsų, bet nei vieno iš tikrųjų.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal: