Lana

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Lana, kaip aš sakau, nežmoniškai graži meškutė. Nu meškučių mylėtojams tai kaip atradimas:)
Meškutė, nors nuotraukose atrodo visai meška, bet ji viso labo vos virš 7kg, tai galit įsivaizduoti, juk tarkim koks taksiukas atrodo mažas šuniukas, bet paprastai sveria apie/iki 12kg.
Tai va, maža meškiukė Lana, apie 3 metukų amžiaus, artimiausiu laiku bus sterilizuota, o dabar staigiai staigučiukai prašosi jau į jūsų namus, Jums ant rankyčių kad pratintųsi, jaukintųsi, drąsėtų ir dar labiau gražėtų!;) Nors jau rodos, kur dar čia gražėti, ar ne?:)
O drąsėti dar tikrai yra kur – gyvenusi sodyboje palaida, kaip sakoma – kur norėjo jei norėjo, bėgo, kada norėjo, jei galėjo, parbėgdavo į vidų. Kaip ir laisvė, bet kaip ir nepriežiūra, tiesiog pats sau šuneliukas gyvena ir tiek. O jai gi reikia rankų, reikia padrąsinimo, kad gali su žmogumi, gali glaustis, į akis žiūrėti, eiti kartu. Tai viską reikia jai dar aiškinti, rodyti, mokinti su pavadėliu vaikščioti, nebijoti.
Gerai tai, kad agresijos, ar pasipriešinimo pas ją nė lašo – kad pasiimti tai reikia pasigauti, bet imant tyli, sėdi, slepiasi, bet gali drąsiai imti ir į ausį kalbėti, raminti, pasakas sekti ir aukso kalnus žadėti – viską girdi, viską išklauso ir viską įsidėmi:)
Lana. Meškutė;)
861232962