Lapiukas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Ko trūksta Lapiukui?Visų pirma tai padorių nuotraukų iš kurių matytųsi vizgumas, meilumas, belen koks gerumas ir giedra, kuri fontanu liejasi iš akių, šviesa per iškištą iš meilės visa kam šone kabantį liežuvį ir vikrias smulkias kojeles, kuriomis Lapiukas mina mina mina greta žmogaus, prieš jį, už jo, visur, kur tik siekia pavadėlis ir jo regos laukas – viską pamatyti, užuosti ir niekada neužmiršti prie šeimininko kojos sugrįžti, akis susirasti, žvilgsnį pritraukti, ranką lyžtelėti, o jei dar ir veidą pasiseks pasisiekti tai jau iš viso, viršūnė, laimė tos dienos ir gabalėliui kitos lieka. Nes kitą dieną viskas iš naujo ir dėmesio, ir meilės paieškos išlieka kasdien ir visada kartu, neblėstant norui būti kartu. Prie žmogaus.
Apie 3 metukų, apie 8-9kg svorio, galvele kelius siekiantis, ilgomis kojytėmis Lapiukas žvitrus, judrus, aktyvus ir mieliakas.
Globojamas Veliuonoje, greta Kauno, ieškosi namų visur kur įmanoma, kur gyvena žmonės trokštantys kaip ir jis draugystės ir… draugystės, ko daugiau čia ir benorėti.
Dėl Lapiuko skambinti tel.: 865688920