Lara

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Pirmos dvi foto dabar, žiemą… ar rudenį?Kaip kurią dieną atrodo, kad pavasarį:) Kitos foto darytos dar žaliai žydint ir šiluma džiuginant. Ateis vėl ta šiluma neužilgo, norėtų, kad Lara vėl laigytų po pievą, šįkart laisva, nesuvaržyta grandinės. Linksma šunė, lauke turinti kuo užsiimti – smalsi, veikli ir vedžiojant žmogaus jai nereikia benravimui, tada ji visa nosies galiukan sulenda, o tas nosies galiukas visas pakampes tikrina. Žmogaus jai reikia kambaryje kur, nors mums taip dažnam ir neatrodo, tikrai nėra taip įdomu, viskas dirbtina. Va, lauke, tai visai kas kita! Laukas yra jėga!
Larai norisi namų su teritorija aptverta, su galimybe išsilakstyti, su garantija išsilaksčius namo, kartu su šeimininku grįžti. Ji ir sargi, ir prieraiši ir protinga tik duokit jai progą tai įrodyti, leiskit gyventi stebint Jūsų namų gyvenimą ir ji prisitaikys, tarnaus ir draugaus.
Beje, nuotraukose kaip visad gyvūnai, atrodo didelė, tačiau ji iki 15kg svorio, vidutinio ūgio.
Apie penkių metų, sterilizuota ir visa kita.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633