Lėlytė

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Vadinu ją Lėlyte. Patys matot – kitaip jokio vardo nesugalvosi. Nebent aš neįstengiau. Graži ir nepasiekiama Lėlytė. Namuose siektumėt ir pasiektumėt ir seniai jau kažkas būtų tai padaręs, bet Lėlytei yra teigiamas Felv testas, kas reiškia kačių leukemiją, kas reiškia, kad galit pasiskaityti visą tikslią medicininę info pasigooglinę, bet jei taip paprastai liaudiškai tai kol gerai katinėliams su tokiu teigiamu testu tai gerai. Atrodo kaip sveiki, kaip visi. Jei kažkokia infekcija tai sunkiau gydosi, jei paūmėja leukemija tai vėlgi jau nieko gero, bet taip pat su šia liga gali sau gyventi kaip kiti ir visaip, žinau ir namuose tokių laikomų, kurie ir dideli, ir sunkūs, gražūs ir niekuo nesiskundžia ir jau keletas metų, tai, žodžiu, gali būti visaip.
Lėlytė pas mus nuo praeito pavasario kai atvažiavo maža katyte, sterilizuojant padarytas testas nuliūdino, bet ką galim padaryti tai tik gyventi kad ir kas kokią diagnozę turėtume ir jie, ir mes. Gydymo nėra, yra imuniteto stiprinimas, na, ir viltis, kad gerai. Kol kas su ja viskas gerai, buvo rinotracheitinių reikaliukų nestiprių (čiaudulys, sloga), bet nesuėmė stipriai, jaučiasi šlapia nosytė, bet nei sunkiai kvėpuoja, nei sloga teka, žodžiu, vizualiai gerai, kaip ir maitinimosi prasme, graži, apvali, kailiukas puikus, trumputė, apvalutė, kuokštai plaukų iš tarpupirščių ir ausyčių, akutės spindi smalsumu ir žvitrumu, labai nori bendrauti kad tik būtų su kuo tai įsibendrautų, priprastų, murktų ir gyventų džiugindama.
Tai parodžiau, nors vilties didelės neturiu, bet, kadangi niekada negali žinoti tai va – Lėlytė graži kaip… princesė:)) kad ir koks juokingas toks palyginimas, nes jei princese gimei ta nereiškia, kad ir graži būsi;)
Tai, apie pusantrų metų Lėlytė. Kad matytumėt kokio gražumo katyčių būna:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 12 iki 16:00 val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val). Jei negalim atsiliepti prašom rašyti žinutę – perskambinsim
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633