Liusė

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Liusė. Liusinda. Ji nesinervina, kad beveik mažesnė už katę. Teisingai, ko čia nervintis, reikia džiaugtis, nes tada nereikia įrodinėti koks esi mielas, pakanka, jog mato kokio mažumo esi ir kokio didumo akutės smulkučiame mažučiame snukutyje spindi. Jos tikrai spindi, žvilga, jos tokios jaunutės, šviežios, jose tiek daug visko, visas žvaigždynas, su Rytine ir su Vakare, su visomis žvaigždutėmis. Liusi laukan išnešta kol kas tik sėdi ir galvytę sukioja, parnešta į voljeriuką jau kai iškalbinta būna, žmogų pažįsta, tai ir atsistoja ir uodegiuką pabrukusi, galvytę nuleidusi, akutėmis iš apačios į viršų žibina, jau tokia nuolanki, tokia gera, tokia tik meilės meilės ir dar kartą meilės maldaujanti.
Liusinda visai ant dienų gimdyti turinti ir su visais savo liusindukais šešis kilogramus nesverianti. Smulkmenybių smulkmenytė. Pati dar visai vaikas, gal apie pusantrų metų, Gyvenusi palaida, laukais laksčiusi tai prie pavadėlio reikia pratinti, reikia daug kantrybės, ramios aplinkos, ūžiančios mašinos ir miesto šurmulys ją baugintų dar labiau.
Dabar jai ypač reikia ramybės ir laiko – pagimdyti, vaikučius užauginti, išleisti į platų pasaulį. Laikina namų globa, augantys mažyliai, gal kam ir atrodo, kad ne, tačiau tai patirtis kaip stebuklas, kas bandė žino;)Tai laukiam gal bus pasiryžusių visą tą stebuklą kartu su Liusinda praeiti.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email