Lota

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Man patinka trečia foto – pirma tai kad žinotumėt apie ką skelbimas, antra, kad matytumėt ką matot, trečia tai kad pamatytumėt, jog nieko nematėt, miražas, Jums pasivaideno – ten tik vėjo plaikstomi skalbiniai
🙂
Nors čia yra Lota. Ir apie ją. Keturių metų amžiaus, vidutinio ūgio, apie 14 kg sveriančią, matot, ant rankų pernešamą kai jau reikia susirasti nuotraukoms pasidaryti. Tik atnešė, pasileidom sodelio kampe, kad biškį prisilaikytų, iškart neišgaruotų kaip skalbiniams džiūstant vanduo išgaruoja, tik pastatėm, prilaikėm čiut čiut, Lota lėtai, nežymiai, kad niekas nepastebėtų jos dingimo;) žingsneliais lėtais, lėtais, vos vos prisilenkus, kad mažiau matoma būtų, pro fotografuojantį, paslapčiomis ir jau kai praėjo tai kaaaip dūmė jau tik greitai greitai kambarin ir BABAAAA, nėr, išgaravo;)
Bet spėjom, nufotografavom:)
Lota labai miela, matot, svetimų bijanti, iš tolo aplojanti ir kaip sako ją globojanti Rūta, tai mėgstanti apskritai pasikalbėti su visais – stovi priešais akmenį ir sako AU AU, tas jai kažką atsako reikšmingai patylėdamas, Lota jam atgal AU AU AU ir taip stovi, kalbasi abu. Kai akmuo arba Lota nueina, tada galima išgirsti, kad kitur kalba liejasi – tarkim varnalėšos patvory, irgi smagu pabendraut. Taigi, Lota bendraujanti. Įpratusi nemažoje šunų bendrijoje gyventi, visi draugiškai, laisvai kieme, laisvai į kambarį sueiti, laisvai nuomonę reikšti. Jai būtų čia gerai, bet, varge, vis visokių daugiau vargdienių atsiranda, kiemas neguminis, globėjos sveikata irgi ne akmeninė, reikia Lotai namų. Pirmiausiai tai ne buto, o antriausiai tai žmogaus, kuris šunis jaučia, supranta, bendrauja, skiria laiką ir dėmesį, nori ramaus, švelnaus, mačiusio gyvenimo gerumą ir negerumą, taigi, prisirišančio.
Bandom rasti tokį žmogų, bandom rasti šeimą Lotai. Nes visi kažkur turim savo pusę, savo sielos draugą/-ę, savo vietą tik turim surasti arba išlaukti ir sutikti.
Lota Veliuonoje, už Kauno apie 50km Jurbarko pusės. Paskambinkit, pabendraukim, aptarkim ir nuspręskim.
861232962