Luka/Alija

Kategorija
Išlydėti
Apie gyvūną
Pasirodo čia buvo ne Luka, o mūsų prieš keletą metų, dar iš Medenių atiduota Alija… miela, gera, meili šunytė…mirė staigiai, tiesiog, radom negyvą, gal tai buvo širdis…. Labai liūdna dėl jos….
Luka. Buvo nuvaryta šunė. Matyt buvo rišama, spėju. Na, ir tiesiog gyveno. Nes rišamas šuo, nesakau, kad visuomet, bet dažniausiai, tai toks gyvūnas, kuriuo rūpestis apsiriboja maisto padavimu ir vandens įpylimu. Viskas. Vadinasi, šuo prižiūrimas.
Bet Lukai jau reikėjo vet. apžiūros. Keliaus šią savaitę į kliniką, gali būti, kad širdutę reiks pastiprint. Tada ant šono auglys – gal reiks nuoperuoti. Bet čia jau gydytojai nustatys. Bet faktas, kad reiks gydymo (girdimas dusulys/kosulys, dar auglys, tada greičiausiai nėra sterilizuota ir reikės operuoti, jei ir kai tik bus galima).
Žodžiu, šunė labai faina, miela, draugiška, prieraiši (prieš keletą dienų atklydo į Klebonžemį (pavėžėta ir palikta?) ir namuose, kuriuose gavo valgyti, pasiliko, tikriausiai manė, kad jau bus jos namai), tik reikės ją, kaip sakom, atgriebti, pastiprinti. Tada sužibės mergytė. 861232962
Tokių šuniukų randam/pasiimam pastoviai – kuriems reikia ne tik įprastinio pasirūpinimo – vaistai nuo kirminų, blusų, vakcinavimas, sterilizavimas, bet ir dantų sutvarkymas/rovimas kai jau uždegimai prasidėję, įsisenėjusių ausų uždegimų ilgas, kasdienis gydymas ir pan. Labai prašom, atsižvelgti į tai ir jau kai galit prisidėti prie jų priežiūros – paremiant finansiškai (dalinantis tarp savo pažįstamų, draugų, kurie gal būt galėtų/norėtų prisidėti). Kas lankėsi su savo augintiniu pas gydytojus žino, kad tam reikia labai labai daug pinigų… O pas mus jų kasdien apie du šimtus, globotinių, ir jie keičiasi, vis pastoviai reikia gydyti, gydyti, gydyti…
Iš anksto dėkoju, ir mūsų rekvizitai:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija, įm.k. 184211367, a/s LT41 7044 0600 0254 6192