Lukis

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Luky Liukas:)Arba Lukis.
Asmeniškai man tai patinka kai šuniukai turi kailį kokį turi;) Jie tada būna tie, kurie minkšti, pūsti, platūs ir vėjyje plazdančios kaip vėliavos aukštai iškeltos uodegos ir, žinoma, yra vargo kai prisivelia lapų šapų, sušlampa papilvė purvo gurvuoliais apsineša po kiekvieno pavedžiojimo, o prisivėlę lakišiai krenta dar ne vieną dieną po palakstymo pievoje. Bet laikausi tvirtai įsikibusi savo patinka/nepatinka ir pūstas ilgas plaukas vis dėl to yra TAI!;)
Pirmoje foto Lukis dabar kai lankosi pas kirpėją, kitos foto jis tada kai biro lakišiai. Reikia pridurti, kad Lukis ne kiekvienam leidžiasi kailį šukuoti, niurkyti pilvelį, glostyti nugarą, snukiuką, kelti ant rankų. Visa tai jis leidžiasi savo šeimininkams, kurie kaipo tokie jam yra penki mėnesiai. Kitiems nesileidžia ir kanda. Sakau tiesiai šviesiai – Lukis nėra lengvas iš pirmos dienos, su juo reikia susidraugauti, įgyti jo pasitikėjimą, prisirišimą, pajusti tikrą meilę, abipusę, tokie dalykai ateina natūraliai, neskubinant įvykių, nespaudžiant gyvūno ir nesitikint, kad jis pribėgs iškart džiaugsmingai modamas uodega vos jam praneši džiugią žinią kad Luki, tu dabar mūsų! Nu taip su Lukiu nesidaro… šuniukas eina į meilę nuosekliai – pirma dėmesys, švelnumas, tolerancija, bendravimas, supratimas ir laikas, visą tą laiką eina laikas ir su kiekvienu mechaninio laikrodžio tik tak einama link to, kad bus galima ir tą kailį šukuoti.
Tai va, šeimininkai jam draugai, kiti nedraugai, šunų nemyli, vaikų mažų irgi neturi būti.
Lukis apie 3 metų amžiaus, 11 kg sveriantis, kaip sakoma su charakteriu kaip koks dažnai būna kiek teko girdėti pekinukas. Šuniukas kastruotas.
Jam staigiai reikia namų.
861232962 (jei skambinate darbo dienomis tai geriausia skambinti po 17val). Jei negalim atsiliepti prašom rašyti žinutę – perskambinsim kai tik galėsim