Lukis.Lakis.Liuka

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Lukis. Lakis. Liuka.
Jis daug vardų, daug veidų;) Angelėlio veiduku Lakis:) O charakteris tai gal įpratusiems prie užgaidžių pekinukų įprastas – būk su juo geras tai jis tau irgi geras, nors jei nesi jo žmogus tai gali ir Rrr Brr parodyt, jis toks, pekiniškas Lukis.
Išniurkiau visaip kaip, visaip gerai, o momentu kažkas nepatiko ir BrrRrr! Nu bet nieko nepadarė:) Tik pasakė, kad jis ne šiaip Liuka, o „pekiniškai“ Liuka;)
Buvo iš mūsų namus radęs, gerus, tikrai. Ir žmonės puikiai su juo, mažų vaikų neturėjo, geriausiai, gražiausiai draugavo, net šukavo ir niurkė ir nei karto nebuvo jokių rrr. Bet, vyriškiui sveikata pablogėjo, šuniukas jam buvo reikalingas imant, pasikeitus aplinkybėms, jam negalint, Liukis liko prie suskilusios geldos, t.y. grįžo globon pas mus. Mes prie jo įpratę, jis prie mūsų, kasdien išveda mus pasivaikščioti pavadėlį įsikandęs išskuodžia į lauką, nu bet reikia jam namų tikrų, supratingų, pekiniškus šuniukus mylinčių, gerbiančių, suprantančių žmonių, be mažų vaikų dėl visa ko, kitų gyvūnų gali būti kalytė nedidelė, Lukis mėgsta, įpratęs, ir dabar su mūsų bobulyte, ramia Leila gyvena, draugauja.
Taigi, nesvietiškai gražus Lakis, apie 5 metų panašiai amžiaus, kastruotas ir visa kita – namų, žmonių, draugystės.
861232962 (jei negalim atsiliepti prašom rašyti SMS žinutę, perskambinsim kai tik galėsim, arba rašykit į messinger)
Ačiū visiems neabejingiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per Contribee: https://contribee.com/utenosgyvunugloba
Mus galite paremti per PayPal: https://www.paypal.com/donate/…