Lūšytė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Vėlokas vakaras, tamsoka, nepamatyta trys šimtai iš keturių, diena praėjo kaip mirksnis tarp gyvūnų, žmonių, reikalų, dėliojimų, kalbėjimų, vedžiojimų, visko ko tik nori ir kas suvalgo didžiąją laiko dalį globoj, dienos maža, nakties būtų irgi. Trumpai užsukam pas vieną trijulė, kuriems dabar reikėtų skirti bent pusę valandos laiko kad visus išniurkyt, išglostyt, kad socializuotųsi ir iš išsigandusių akučių pradėtų šviesti katinukiška šelmystė. Nėra pusės valandos, gali skirti po dvi minutes. Bet ir tai, Lūšytė kaskart vis labiau atsipalaiduoja, ne taip įsitempia imama, jau žino, kad nebus blogai, bus dvi minutės perpildytos čiulbėjimo, švelnių pakasymų ir išniurkymų po kurių vis artėjam prie tikslo – kad kas pamatytų ir patikėtų, jog Lūšytė po mėnesio naujuose namuose bus atsipalaidavusi neatpažįstamai išgražėjusi (ar įmanoma būti dar gražesniai???), drąsi murkalė aktyviai uzurpuojanti visą namų erdvę ir visas širdis.
Dabar – rodomės, kad pastebėtumėt, patamsis dar ne toks tamsis, kad nesimatytų ilgų ūsų, puikaus pusilgio, šilkinio ir nesiveliančio į kaltūnus kailiuko, akių kaip smaragdai ir ateities kartu;)
Apie 3mėn. puikenybė Lūšytė.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 12 iki 16:00 val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633