Makenrojus

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Makenrojus vardu – kairiarankio tenisininko garbei:)Tiesa, katinulis nežaidžia teniso, bet vardas jam skamba, kaip jo:)Ir priešingai nei sklandžiusiam tenisininko įvaizdžiui, šis Makenrojus puikiausias mieliausio katulio pavyzdys. Šypso, murkia, žvelgia pro ūsą, šildo visas pagalves ir visas jį glostančias rankas. Tiesa, glėbin nenori būti imamas, bet šiaip tai meilybė. Visi pledukai jo draugai, visa, kas skleidžia mmmm… jaukumą, kartu su juo, su Makenrojumi.
Jaunas, iki trijų metų amžiaus, kažkieno kažkiek augintas, na, juk bendraujantis, mielas, katulis atklydo pas žmones visai sumaitota dešine kojyte. Šeimininko aišku neatsirado, katulis laisvas kaip paukštis gyventi kaip išmano. Ėjo prie žmonių pagalbos ieškodamas su kabančia, visai sulaužyta greičiausiai buvusia „kapkanuose“-spąstuose, jau pūvančia kojele. Katulį atvežė iš Rokiškio į Uteną, suradom transportą į Vilnių ir po rentgeno paaiškėjo, kad vienintelis būdas gelbėti katinuką – kojytės amputacija.
Ir ką?Puikiai. Makenrojus laikosi puikiai, siunčia savo gelbėtojai gydytojai Veslavai bučkius ir ilgus mrrrrrr ir laimingas voliojasi pas laikiną globėją Ligitą.
Makenrojui ieškomi nuolatiniai namai, kaip jį apibūdina globėja – jaukus labai, mėgsta būt glostomas, niurkomas pilvelis, kojytės, visas ir net kojos likutį, ausis, dantukus. Nepyksta visiškai. Geručiukas.
Kultūringas. Labai kruopščiai WC užkasinėja. Niekur nelipa (gal dar ir baisoka), į lovą mandagiai pasiprašo pagulėt prie kojų, bet miega atskirai. Naktį nesiautėja. Nerodo poreikio kažką sunaikinti, numesti, netgi mandagiai nemato visų 100 globėjos augalų augalėlių vazonuose išrikiuotų po visus namus kaip oranžerija:) Net nesidomi. Nesodininkas;)
Ką dar pridurti?Kastruotas ir visa kita. Laukiam, žiūrim, ar bus tarp Jūsų gerų jam draugų;)
Dėl Makenrojaus skambinti jo globėjai tel.: 862686980