Marmis

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Marmis. Jaunas, apie trijų metų šuo. Kastruotas. Aktyvas, judrus, šoklus, žvitrus, gyvai ir iškart reaguojantis į visa kas aplink, džiugus viskuo ką mato ir ištroškęs besikeičiančių vaizdų ir galėtų filmuotis „Greitis 3“ ar kiek ten dar, taigi, jam lėtas, sėslus dienos leidimas pateisinamas tik jeigu vakare, tarkim, 3-4 val leistų jau aktyviai ir išsikrautų, ir pasidžiaugtų oru, balomis, žole, dangumi ir visa kas gatvėje, pievoje, už miško. Žodžiu, jam reikia veiksmo. Ir žmogaus. Jetus, kaip jam reikia žmogaus! Jokių atskyrimų – voljere, kieme, nes užlos ir užknis Jus ir Jūsų kaimynus, kurie, tegul ir už puskilometrio, kaip kad kaime gyvena, bet vistiek. Na, ir nereikia jo palikti lauke, nes Marmis labai puikiai eina į kambarį, tiesiog myli kambarį ir buvimą kartu.
Kiti šunys?Kalytės labai tinka, šunys kaip kurie, bus ir tokių gal kurie nepatiks, bus ir tokių, kurie netrukdys. Katės?Na, jei bėgs, tai mielai vysis, bet jei pripras namuose su kate gyventi tai pripras ir gyvens. Arkliai?Oi….arklius Marmis puola ir juos nervina ir jie jį nervina.. žodžiu, jokių arklių!
Piktumo žmogui pas Marmį nei jokio nėra, visi jam draugai.
Ieškomi Marmiui tinkantys pagal būdą žmonės, geriau jaunesni, gal daugiau keliaujantys, gal sportuojantys.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email