Marsis

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Marsis maža kruopa pilkšvai rainuoto katiniuko pavidalu. Atkuto mažylis, išdrąsėjo, taip duodasi žaidimų laiką išnaudoja, kad fotosesijai buvo dedamas visur kur tik įmanoma, kad dėmesį sukoncentruotų į ką nors bent akimirkai nejudant pagauti.
Mažylis apie 7-8sav., jį pavyko pagauti, jos šeimos dar ne. Marsis įkliuvo tik todėl, kad sirgo ir buvo silpnesnis tai nutvert pavyko. Gripas katiniukui, akytė infekcijos paveikta. Gavo vaistus ir, štai, laksto kaip užsuktas, nejaučia laiko, išnaudoja jį savo naudai;)
Akytė Marsiuko nebus jam naudinga, kastravimo metu, po keleto mėnesių ją greičiausiai gydytojai pašalins, užsiųs ir bus tiesiog vienakiukas. Jam tai tas visai nė motais, jis džiaugiasi gyvenimu, tikimės, kad ir Jums panašiai taip pat – svarbiausia gera savijauta ir… džiugesys;)
Dėl pilkiuko Marsiuko skambinti jo globėjai, kuri gali pasirūpinti juo, deja, tik dvi dienas, o toliau… Tikimės, kad širdys jau virpa ir palenks Jus į savo pusę – suteiksit Marsiukui namus arba bent jau laikiną namų globą, nes tokį katiniuką jei tektų uždaryti į narvuką jis tiesiog neatlaikys…
861475524
861232962