Mažis

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Mažis senukas, nugyvenęs ilgą gyvenimą, turi seną traumą, kuri kiekvienam jį matančiam kelia baisų gailestį, prie vaizdo reikia priprasti – užpakalinė viena koja visai neveiksni. Ji truputį pritraukta, trumpesnė, kabanti ir visai kaip be kaulų būtų, nes kaulai sulaužyti. Tai kai jis bėga, dar iš įpročio ir ketvirtą dėlioja ir ja vis remiasi, bet čia tik pavadinimas, kad remiasi, nes joje nėra atramos nei kojai, nei gyvūnui visam – ji tiesiog, minkšta visa, tai toks vaizdas nepamačius neina įsivaizduoti, bet žmogui nesmagu tai matyti. Na, ką dabar, smagu ar nesmagu, bet taip jau yra ir nieko nepakeisi ir kaulo į koją neįstatysi stebuklingu būdu o įprastu chirurginiu net nėra ko svajoti – vien dėl gerumo žmogui, kad jam taptų jau smagu matyti tokių dalykų nedarysi, nes, pirma, niekas ten jau nepadaroma, lūžiai senų seniausi, jų draskymas atneštų skausmą ir kančią o gal būt ir pagreitintų jo mirtį. O Mažis nejaučia skausmo tokio kad negalėtų spėriai eiti, vadinasi, jis su tuo jau apsipratęs.
Gerai valgo, gerai vaikšto, labai mielas, bendraujantis, glostymus priimantis, besiglaudžiantis, geras geras šuniukas. Tai visiems, kurie pradeda rypuoti pamatęs tą jo kojos nevaldymą sakau: mažiau rypuokit, priimkit ir geriau skirkit šuniukui dėmesį, laiką, pavedžiokit, paglostykit ir liaukitės bijoti matyti kūno neįgalumą, nes kur kas blogiau išoriška sveikata, bet proto, sąmoningumo nebuvimas, neatsakomybė ir visos kitos žmogiškos „negalios“, netgi visuotinai priimtinos, kaip natūralios.
Žodžiu, užuojautą nukreipkim ir išreikškim, kad tikrai padėtume – lankykim, glostykim, vedžiokim, kalbinkim. Čia yra pagalba.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633