Mažylis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Mažylis. Dabar jau pora mėnesių turėjo būti, kaip sakoma, po velėna. Šeimininkų sprendimu. Nes katinukas pasirodė alergiškas maistui, vežė pas gydytoją, davė vaistus, tepė ar dar ką darė, per dvi savaites (!) nepasidarė kaip sveikas katinas, kantrybės nėr, laiko nėr (!), ai, ir, pridėsiu nuo savęs – vargas, nu gi grynas vargas kai kas nors serga, taigi koks nepatogumas, aš suprantu, visi suprantam, tepalai, fe, kvapas, rezultato per dieną nepamatysi, žinom, kas yra alergija kai patys gydomės, ypač odos problemos kai atsiranda, išsivysto į egzemas, taigi bjaurastis, ne tas žodis, tai, žinot, ką čia katinas, nėra katino, nėr problemos. Reikia užmigdyt, ech, kaip gaila, žinot, bet kad kitos išeities nėra (nėra?:) ), pats nepasikeisi, nepasidarysi juk kažkoks jautrus, negi ką čia, migdymas labai patogus būdas viens ir viskas. Kad tai gyvybės atėmimas, tai ne, juk čia kas kita, čia u ž m i g o. Mieeega. Ir vėl gyvenimas šviečia kitomis spalvomis, vėl gali sau laisvai kvėpuoti, ramybė.
 
Mažylis jaunas metinis ar virš katinukas. Labai mielas, geras, net nedrąsus – čia fotkintis spardėsi, ausis lankstė ne dėl ko, bet dėl klinikos Miciūtės, kuri jei ne nuotaikoj tai šitiems visiems gyduoliams ausis talžo, atsiranda čia vis, biškį suerzina Miciūtę jos namuose:)
Klinikos personalas to nedarė, nepalengvino visiems laikams buvusių šeimininkų sąžinės, tik jų gyvenimą – Mažylio, žinoma, nemigdė, praėjo mėnuo ir, va, Mažylsis gražus kaip karalaitis išpudruotas, iščiustytas, numyluotas, iščiūčiuotas. Ir visam laikui „sėdęs“ ant geriausio ir vienintelio maisto Royall Canin alergiškiems katinukams. Kitokio negalima jokio, nes atsinaujintų egzemos. O buvo bjaurios. Taigi, Mažylis ieškosi gerų šeimininkų, kurie savo augintiniu rūpinasi kaip savimi pačiais, kaip šeimos nariu, kurie jam galės pirkti 15Eur/kg kainuojantį maistą ir jei pastoviai stebėtų, kad jei kas nori atsinaujinti tai už kelioninės pintinės ir pas gerus vet. Pas Ievą, į Utenos veterinarijos kliniką, Donelaičio 10, kurios dėka ir rūpesčiu Mažylis va, prieš Jus, gražuoliu siamo mišrūniuku rodosi.
Labai mielas, geros dūšios, bendraujantis, meilus Mažylis.
Dėl katinuko skambinti klinikos darbo valandomis 868678900 arba kitu laiku 867199315