Mėlynoji

Kategorija
Katės
Apie gyvūną

Noriu surasti jai namus. Ne jai vienai, žinoma, nu bet kai sėdi va tokios, komerciškai išskirtinės ir neranda norėtojų tai ką jau kalbėti kitiems?Todėl noriu surasti jai, tada atsiras ir kitiems:)

Baikšti ir į rankas neimama, ir tik glostoma, nors pašnypščia ir glostoma, bet jau seniai nekerta, gal tik pirmą savaitę purkštavo iš baimės ir visus gąsdino. Dabar jau negąsdina, nes niekas nebijo:) Juk žinot tikriausiai, – baimę penim mes patys, kiek skiriam jai dėmesio, tokio dydžio ji ir smokso apsižergus mus, laiko,nepaleidžia, o liaukis bijot ir laisvas sprandas nieks nesėdi.
Tai va, nebijom ir glostom. Naujuose namuose ji bijos ir sėdės po sopke, už šaldytuvo ar kitame naraviame plyšyje. Pasėdės, išlįs, nekur dėsis, tiesiog gyvenkit ir neužmirškit sutartoje vietoje palikti maisto, vandens, greta esantį WC išvalykit, i jai praeis baimės, išlįs, ateis ir sakys MIAU noriu žaisti, arba – MIAU noriu kad paglostytum. Va, tada ir prasidės Jūsų draugystė ir naminės katės gyvenimas, arba kitaip – gyvenimas su namine kate.
Dar po poros mėnesių bus galima ir jos sterilizacija pasirūpinti.

Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…