Meškė

Kategorija
Katės
Apie gyvūną

Meškė labai tipiškai mergaitiška, kaip kad savo įvaizdžiu susirūpinusios panelės prieš objektyvą suka gerai joms žinomą savo gerąją pusę (oi, jos nežino, kad jų visos pusės pačios pačiausios:) ) ir išmeta joms tinkamą pozą, jų įsitikinimu, reikėtų pridurti:) Tai Meškutė irgi taip pat – kad ir kaip aplink šokinėsi ji vis sėdi žvakele išlieta apvalias akutes papūtus, pasitempus, straina, uodegiuką išrietus ir nepagausi kito jos kampo – šits jos pats geriausias! Nors ji, kaip ir tos panelės net neįtaria, kad yra unikali ir vienintelė ir visos jos pusės minkštai tobulos.

Iš pažiūros jai vis dar neduotum daugiau kaip 6mėn., o realiai jai gali būti ir visi 8-9mėn. Smulkiai apvaliai minkšta gražuolė, glostoma kai pasiveji sprunkančią slėptis arba užtinki kampe ir pabėgt neturi pro kur. Bet nėra ta visiška laukinukė, ji smalsi ir plunksnelės vergė – su tokiu žaisliuku namuose jau po savaitės iš palovio išsiviliosit, o tada glostysit, žaidensit, glostysit, žaidensit ir po mėnesio bus Jūsų kelių mylimukas:)

Sterilizuota ir visa kita. Laukia Jūsų.

Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)

O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:

Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija

Įm. kodas: 184211367

a.s. LT417044060002546192, SEB bankas

Mus galite paremti per PayPal:

https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633

https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email