Meškiukas Mikis

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Va užsispirsiu ir nerašysiu kiek Meškiukui Mikiui metų! Nesakysiu.
 
Tik kai surinksim šimtą OCH ir ACH koks nuostabus, koks gražus, kaip jis toks visoks prieglaudoje! Kaip jis čia taip namų neturi!Šitoks grožis! ir pan… ir t.t. tada pasakysiu – jam 10 metų; Jis sveria vos 7kg (nebent dabar pasitaisęs smagiai ir priaugo kilą), jo grožis dabar kaip veislinio pasakiškai gražaus balto su rusvais taškeliais nubarstytomis ausytėmis žaviomis žaviausiomis, juodu nosiuku juodžiausiu ir akutėmis sagutėmis ką jau ten, – pačiomis žaviausiomis;)
Mažučiukas dabar pražydo – kastruotas, dantukai sutvarkyti, atsišėręs ponas, pastoviai prie žmogaus glaudžiasi kai tik voljeran nueini (taip, taip – jis gyvena voljere, o iš ten iš kur paimtas gyveno prie būdos, buvo neprižiūrėtas, bele šuo, tiesiog, parištas, nei jo sveikata kam rūpėjo, nei ką), po ranka glostytis lenda, galvytę kiša, ant kelių kariasi.
Su kitais šuniukais nelabai… nebent koks nedidukas, būtų šuniukas – mergytė, rami ir Meškiukui M patiktų ir tiktų, su katėmis…hmm… nu, katės už jį tai didesnės tai nebent kad taip ir kad užšokt gali aukščiau Meškiuko, tai gal daar tas jam imponuotų….hmm.. negaliu pasakyti, blogai gal nebūtų. Tiesa, maži vaikai, šiam aktyviam, judriam, smalsiam, greitų judesiukų šuneliukui vis dėl to nelabai ir geriau nereikia, nes jau niurkymų tokių vaikiškų tai jis gal nelabai norėtų ir gali dantukus parodyti, tai geriau kad labai sąmoningi žmonės juo rūpintųsi.
Taigi, ar dabar vis dar daug OCH ir ACH surinks aktyvus mažiukas grožiukas?;)
861232962