Migla ir Tigras

Kategorija
Katės
Apie gyvūną

Čia labai gražūs dūminio pilkumo katytė ir tamsiai rudai rainuotas katinukas. Tik kol kas į rankas neimami, tiesiog ant žemės paleidžiami, o tada jau jie paviršius pasirinks ir pradžioje (katytė kokį mėnesį, katinukas kokius du-tris) paviršius būtų po sofa, kai niekas nemato, žinoma, išbraidytų viską, išuostytų, išbandytų, paliestų, o žmonėms namuose būnant vaidintų, kad tik palovis įdomus. Po to pradėtų rodytis, kad yra tokie savo vaizdą ir dienos metu išnešdami į šviesą, šmėkšteldami tolumoje, blyksteldami saulei pagavus aksominio kailiuko kraštą kol pradėtų eiti artyn.
Taigi, čia reikia kūrybingų žmonių, į gyvenimą žiūrinčių kaip į vyksmą, kuriam nereikia reguliavimų – jis tiesiog vyksta, katinukai gyvena ir pratinasi. Be stūmimo „greičiau greičiau noriu greičiau – čia ir dabar! “ Tai šiuo atveju to nebūtų.
Laukiam tokių… menininkų:)
O katinukai be galo gražūs kam patinka tiesiog tikri ir dar pagerinti rainiai – viena švelniai dūmas, migla ir ankstus rytas rūke paskendusiame ežere, kitas tamsus, minkštas, apvalus ir tigras džiunglėse. Tokie ir vardai – Migla ir Tigras.
Rinkitės.

Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633