Milsenda ir Bima

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Milsenda, šviesioji – apie 10 metų ir juoda Bima, apie 8 metų amžiaus.
Iš tikrųjų kalytes dovanoti tenka kur kas rečiau nei šuniukus. Matyt, ankstyva atranka, vos gimus šuniukams, vis dar aktyviai daroma.
Kad taip aktyviai jie būtų ir sterilizuojami, kastruojami tie gyvūnai tai gal sumažėtų milžiniški skaičiai namų ieškančių šuniukų. Mums, kurie kasdien klausom prašymus priimti, paimti, išgelbėti be šeimininkų likusius, jau tiesą sakant stogas nuo to važiuoja, nes noras padėti didžiulis, užgožiantis taip vadinamą sveiką protą, o nereikalingų gyvūnų, senėjant kaimo gyventojams, vis daugėja.
Milsendą ir Bimą reikėtų ir imtume iškart jei tik turėtume kur, nes prieš surandant namus jas reikia sterilizuoti, reikia išglostyti, pajusti kokios jos, dar drąsos įpūsti, pasitikėjimo, žodžiu, norėtųsi viską dėl jų padaryti, bet paimti negalim, pas mus pilnas sąstatas;) Tai tenka ieškoti tiesiog gerų laikinų namų, kuriuose jas atglostytų, o mes padėtume pasirūpinti viskuo kuo tik reikia.
Kas kad jos ne metinės, jei taip man reikėtų rinktis šuniuką niekada nežiūrėčiau į amžių. Žiūrėčiau į akis. Klausyčiau širdies. Imčiau. Šių nereikia net gyvai pamatyti, aišku ir taip – mielos kokios tik gali būti mielos šunytės. Kaip ir vardai;)
Paskambinkit, pakalbėkim. Beje, būdų joms nereikia, jau gana prie jų mielai bendravo su lenciūgais, jos net ir jų nesaugojo, jos tik saugojo stebėjo kada pamatys žmogų, kad gautų jo bent kvapą pajusti, akis pamatyti, o jei dar jas paglostys ir pakalbins!Tai ir viskas ko jos laukė visą savo amžių. Dabar joms reikia namų su žmogumi. Nesibaiminkit, kad šuniukai nuo lenciūgų nemokės namuose elgtis, jie protingesni dažnai net ir už dvikojus, jie viską supranta ir visko išmoksta labai labai greitai, suteikit joms šansą.
861232962 (Jei negalim atsiliepti prašom rašyti žinutę – perskambinsim).
Ir būsim labai dėkingi jei skirsit mums bent 5Eur;)Na, nors kiek, minimaliai, po penkis eurus už vieną postą:)) Čia toks pusiau juokom, bet labai rimtas prašymas kad galėtume padėti šimtams. Ačiū!
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal: