Minčiukas

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Minčius. Bet man jis Seras ir baigta, nors ir kiek metų praėjo kai Seras buvo pas mus – kitas, lygiai taip pat atrodantis šunius, jau ir Minčius pora metų tikrai kaip pas mus, bet vis man jis Seras ir seras. Identiški. Šiurkščiaplaukiai. Ir kas jiems abiems tiems šiurkštukams su tuo kaklu – jei ilgai pasikrapštytum ties jo kaklu tai čiuptų už rankų kąst. Kažkokią traumą patyręs ir nesileidžia kad antrąkart ji nutiktų. Greičiausiai dėl to. Nes kai sugudravom ir pritaisėm prie antkaklio kokio metro grandinėlę ir tada nuo jos tolyn grandinę tai dabar be vargo – nueini, prisisegi tą ilgąją, toli nuo jo kaklo ir viskas gerai – džiaugiasi, šoka, straksi, kad eis pasivaikščiot, pasiuostinėt galės ir nepyksta kai parvedi ir atgal prisegi. Jeigu nesileistų liesti kaklą tik atgal parvedus tai galvotum, kad nenori būti atgal pririšamas, bet dabar, kad ir nenori aišku savaime, niekada negana tų vaikščiojimų, tačiau nei pyksta, nei stveria, leidžiasi pririšamas. Taigi, namų ieškosi ypatingų su mąstančiais ir tokį jo nikį pripažįstančiais, suprantančiais šeimininkais.
Tokius sunku rasti, sėdi Minčius jau pora metų, liūdi mažai dėmesio gaudamas, nes visviena nėra iš tų, niurkomų, taigi, nėra tiek ir bendravimo gaunantis. Viltis yra. Tikėjimas yra. O gal pasiseks ir jam nušvis saulė?Gal padės tokios gražios Pauliaus Kozlovo nuotraukos?
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633