Mirta

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Mirta. Mirtutė bėgūnė, pabėgusi dukart kai buvo baikšti ir jau besipratinanti pagaliau būti jaukia, nebijoti prisilietimų, jau vaikšto su pavadėliu, jau pati prieina palaižyti rankos, pasitinka prie voljero, iš džiaugsmo pacypčioja ir pavizgina uodegyte. Jau gerai. Dabar jau lengvi žingsniai, visa kas sunkiausia praeita. Jai buvo ilgi metai kažkur kai nežinojom kur ji pabėgusi ir kaip gyvena, guodėmės tik, kad spėta sterilizuoti. Ir tada skambutis iš Mockėnų kaimo, moteris pranešė apie jos kieme, pas kaimynus vis pasirodančią nedidukę šunytę. Radom Mirtą! Taip apsidžiaugėm, kad ji išgyveno tuos metus, neatrodė nei kad nuskurdusi, nei ką, matyt, kažkur buvo radusi kur glaustis ir gauti maisto nors žmonių vis dar neprisileido. Bet jau pratinosi, klajonės jai buvo kaip meditacija, artėjimas link žmogaus, o ne tolyn nuo jo. Ačiū, Mirta, kad buvai stipri, tapai miela ir meilia, bendraujančia, įgijusia patirties ir prisileidusi žmogų.
Mirta. Apie 5 metų amžiaus, ilgakojė nedidukė, apie 12 kg sverianti nepaprastai graži švelniakailė šiaušenytė visų tų šiuo metu nuolat kerpamų ir dažnai praradusių savo natūralų žavesį, šuniukų fone. Man gražu kai natūralu;)Žavi, a?;)
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email